776 497 560
Po - Pá: 8:00 - 16:00
  • Blog
  • V lesklých legínách můžete opravdu zazářit

V lesklých legínách můžete opravdu zazářit

21 / 01 / 2018

I vy se budete moci blýsknout v moderním lesklém, třpytivém oblečení, stačí se jen nebát, vždyť se jedná o trend poslední doby. Lesklé oblečení působí luxusně i extravagantně a využijete ho při zábavných příležitostech, jako jsou párty a tématické oslavy, to ale neznamená, že by se nehodilo i na další aktivity. Základem takového blyštivého outfitu se pak mohou stát legíny.

Jakou barvu zvolit?

Metalické odstíny barev mohou být velice pestré, ovšem vedou černé, stříbrné a zlaté. Ty pak můžete také různě kombinovat. Například spojení stříbrné a černé se již natolik osvědčilo, že se stalo klasikou ve stylu oblékání a barevném sladění. Jako příklad si zde můžeme uvést stříbrné legíny ve spojení s černým topíkem.

Je jakýmsi nepsaným pravidlem ze světa módy, že lesklé barvy se nejlépe kombinují s tmavšími odstíny a zdaleka se nemusí jednat pouze o nuance černé.

Kam je nosit

Lesklé legíny už dnes nejsou pouze oděním pro výjimečně crazy události, stávají se stále více běžným oblečením, které se nebudete muset bát obléci i na mnohem běžnější příležitosti. Zazářit tak můžete na párty, ale také při nakupování a běžných denních aktivitách. Ale pozor, nic se nemá přehánět a nadměrně blyštivý celkový outfit nemusí být vždy tím pravým ořechovým.

Lesklé doplňky

Ani nadměrné množství lesklých doplňků není právě ideální cestou, snad kromě menšího lesklého psaníčka či kabelky. Opravdu vám to bude slušet především tehdy, když necháte vyniknout pouze určité lesklé prvky outfitu, například právě legíny a kabelku a zkombinujete je s dalšími hodícími se barvami.

A co šperky?

Pokud využijete metalické legíny, můžete je zkombinovat se šperky. Ale rozhodně ne třeba zlato se stříbrem. Ani tehdy, když jste oblečeni do zlaté či stříbrné, nemá právě nejlepší efekt nošení nadměrného množství šperků stejné barvy kovu. Postačí pouze jediný šperk, například náramek, náhrdelník či hodinky.