776 497 560
Po - Pá: 8:00 - 16:00
  • Blog
  • Jak vybírat legíny na cvičení?

Jak vybírat legíny na cvičení?

23 / 08 / 2018

Zvolte si vhodné a dokonale padnoucí legíny na cvičení a nic nepodceňte. Možná by se mohlo zdát, že postačí běžné legíny, ale není tomu tak, neboť ty sportovního typu jsou přeci jen jiné. Jaké legíny na cvičení vybrat, aby byly nejen skvěle funkční, ale také vypadaly patřičně a stylově? Zde je pár tipů pro ženy, co se pohybu nebojí a mají rády volnost.

Prodyšnost materiálů

Jednou z nejdůležitějších vlastností legín na cvičení je vysoká prodyšnost, tedy je nutné volit materiály, co výborně propouští vzduch a zajistí, že se nebudete tolik potit. Nevhodné jsou některé umělé materiály, jako nylon či polyester a obecně platí, že na pohybové aktivity jsou lepší legíny ze speciálních a přírodních materiálů. A to ani nemluvíme o tom, že legíny ze syntetiky můžou různě škrábat a kousat.

Po jakém střihu sáhnout?

Správný střih je u sportovních legín něčím nezbytným, a přes to, že spousta modelů se dnes šije podobně, vyplatí se spíše provedení s vyšším pasem. A samozřejmě s takovými švy, které budou dokonale zakomponované do materiálů, jinak řečeno, nebudou nikterak obtěžovat.

Styl se cení

Být stylová, po tom touží a pachtí se snad každá žena, a platí to pochopitelně i při nošení sportovních legín. Přes to, že se nabízí nečekaně mnoho stylů, spíše se zaměřte na ty méně bláznivé a decentnější. Co se barev týká, tam záleží jen a jen na vašem cítění, ovšem ne právě krásné jsou kytičkové vzory či různé obrázky na legínách..ovšem záleží tom, jak se daný kousek graficky podařil.

Kombinujte

Co se bude hodit k takovým fitness legínám, pokud hovoříme o zbytku outfitu? Kromě sportovní obuvi si zvolte vhodné tričko, body či podprsenku, tak aby se vám cvičilo komfortně, ale zároveň vše krásně ladilo. A nebojte se i určité extravagance, kupříkladu takové lesklé oblečení se dnes nosí nejen na diskotéku, ale také při fitness a sportování.