776 497 560
Po - Pá: 8:00 - 16:00
  • Blog

Blog

Kam všude se hodí šaty „koktejlky“?

11 / 09 / 2018

Koktejlky jsou typem ženských šatů, které se hodí zejména na společenské a významné události. Dají se ovšem nosit klidně i při mnohem méně honosnějších příležitostech, například se nemusíte obávat obléci je na nakupování či na některou z kulturních událostí. Pojďme si o využití těchto oblíbených šatů říct více. Běžné nošení Dámské šaty koktejlky jsou oděním,… číst více.

Letní šaty jsou svěžím a nápaditým oblečením pro dámy

11 / 09 / 2018

Dámské šaty si najdou využití při nejrůznějších příležitostech a dají se nosit v podstatě v každé roční době. Zřejmě nejvíce ženské jsou ovšem letní šaty, nezbytná to součást dámské šatní skříně. Jaké letní šaty tedy nosit k různým událostem a jaké možnosti dnes nabízí návrháři a prodejci? Šaty s ramínky Odhalení ramen bude znamenat více… číst více.

Jak vybírat legíny na cvičení?

23 / 08 / 2018

Zvolte si vhodné a dokonale padnoucí legíny na cvičení a nic nepodceňte. Možná by se mohlo zdát, že postačí běžné legíny, ale není tomu tak, neboť ty sportovního typu jsou přeci jen jiné. Jaké legíny na cvičení vybrat, aby byly nejen skvěle funkční, ale také vypadaly patřičně a stylově? Zde je pár tipů pro ženy,… číst více.

V lesklých legínách můžete opravdu zazářit

21 / 01 / 2018

I vy se budete moci blýsknout v moderním lesklém, třpytivém oblečení, stačí se jen nebát, vždyť se jedná o trend poslední doby. Lesklé oblečení působí luxusně i extravagantně a využijete ho při zábavných příležitostech, jako jsou párty a tématické oslavy, to ale neznamená, že by se nehodilo i na další aktivity. Základem takového blyštivého outfitu… číst více.